Kontaktpersoner, Kjedekontor

Johannes Berger

Navn: Johannes Berger

Tittel: Arb. styreformann

Direktetlf: 61 13 14 22

Mobiltlf: 90 91 18 21

E-post johannes.berger@norengros.no

Hanne M. Vedeler

Navn: Hanne M. Vedeler

Tittel: Kjededirektr

Direktetlf: 22 66 62 34

Mobiltlf: 90 53 05 64

E-post hanne.martine.vedeler@norengros.no

Espen Srhaug

Navn: Espen Srhaug

Tittel: Markedssjef

Direktetlf: 22 66 62 42

Mobiltlf: 91 54 42 43

E-post espen.sorhaug@norengros.no

Mette Wrangell

Navn: Mette Wrangell

Tittel: Marketingsjef

Direktetlf: 22 66 62 39

Mobiltlf: 90 98 65 05

E-post mette.wrangell@norengros.no

Gry Skullerud

Navn: Gry Skullerud

Tittel: Innkjpssjef

Direktetlf: 22 66 62 23

Mobiltlf: 90 56 56 58

E-post gry.skullerud@norengros.no

Einar Tnnessen

Navn: Einar Tnnessen

Tittel: IT-sjef

Direktetlf: 22 66 62 20

Mobiltlf: 91 55 59 63

E-post einar.tonnessen@norengros.no

Unni Stve

Navn: Unni Stve

Tittel: konomi- og logistikksjef

Direktetlf: 22 66 62 35

Mobiltlf: 95 02 06 99

E-post unni.stove@norengros.no

Stein Sande

Navn: Stein Sande

Tittel: Salgsleder sentralkunder

Direktetlf: 22 66 62 43

Mobiltlf: 98 22 03 39

E-post stein.sande@norengros.no

Annica Jonsson

Navn: Annica Jonsson

Tittel: Storkundeansvarlig

Direktetlf: 22 66 62 41

Mobiltlf: 92 41 40 20

E-post annica.jonsson@norengros.no

Gril Nesje

Navn: Gril Nesje

Tittel: Storkundeansvarlig

Direktetlf: 22 66 62 50

Mobiltlf: 94 00 18 26

E-post goril.nesje@norengros.no

Kristine Farstad

Navn: Kristine Farstad

Tittel: Storkundeansvarlig

Direktetlf: 22 62 22 40

Mobiltlf: 98 88 39 81

E-post kristine.farstad@norengros.no

Kari Synve Hansen

Navn: Kari Synve Hansen

Tittel: Produktansvarlig storhusholdning

Direktetlf: 22 66 62 22

Mobiltlf: 91 70 54 72

E-post kari.hansen@norengros.no

Rigmor Nilsen

Navn: Rigmor Nilsen

Tittel: Produktansvarlig emballasje

Direktetlf: 22 66 62 24

Mobiltlf: 97 08 34 18

E-post rigmor.nilsen@norengros.no

Thale Jacobsen

Navn: Thale Jacobsen

Tittel: Produktansvarlig medisinske forbruksvarer

Direktetlf: 22 66 62 26

Mobiltlf: 93 46 43 36

E-post thale.jacobsen@norengros.no

Jon Arild Teigberget

Navn: Jon Arild Teigberget

Tittel: Produktansvarlig kontor og data

Direktetlf: 22 66 62 52

Mobiltlf: 91 75 97 63

E-post jon.arild.teigberget@norengros.no