Oversikt kontaktpersoner

Geir Brandvoll

Navn: Geir Brandvoll

Tittel: Daglig leder

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf: 97 02 83 04

E-post geir.brandvoll@norengros.no

Ole Richard Wilhelmsen

Navn: Ole Richard Wilhelmsen

Tittel: Markedssjef

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf: 97 02 83 02

E-post ole-richard.wilhelmsen@norengros.no

Bent Nilsen

Navn: Bent Nilsen

Tittel: Salgskonsulent Kontor

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf: 91 32 93 49

E-post bent.nilsen@norengros.no

Martin Schlpke

Navn: Martin Schlpke

Tittel: Salgskonsulent Kontor,Datarekvisita og Emballasje

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf: 91 63 27 40

E-post martin.schlopke@norengros.no

Jan-Oddvar Rasmussen

Navn: Jan-Oddvar Rasmussen

Tittel: Konseptansvarlig Mbler

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf: 92 60 50 01

E-post jan-oddvar.rasmussen@norengros.no

Tom Rnne

Navn: Tom Rnne

Tittel: Salgskonsulent Emballasje

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf: 97 02 83 06

E-post tom.ronne@norengros.no

Tony Haugan

Navn: Tony Haugan

Tittel: Salgskonsulent HORECA

Direktetlf:

Mobiltlf: 90 77 50 73

E-post tony.haugan@norengros.no

Harald Grape

Navn: Harald Grape

Tittel: Salgskonsulent Renhold

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf: 97 71 32 19

E-post harald.grape@norengros.no

Trond Johansen

Navn: Trond Johansen

Tittel: Innkjper

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf: 97 02 83 03

E-post trond.johansen@norengros.no

Eilif-Arne Wang

Navn: Eilif-Arne Wang

Tittel: Selger HORECA

Direktetlf: 77 7 5 26 26

Mobiltlf: 45 51 60 55

E-post eaw@norengros.no

Elisabeth Jensen

Navn: Elisabeth Jensen

Tittel: Leder Innesalg

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf: 48 86 77 66

E-post elisabeth.jensen@norengros.no

Kristin Karlsen

Navn: Kristin Karlsen

Tittel: Innesalg

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf:

E-post kristin.karlsen@norengros.no

Britt-Mari Teigen

Navn: Britt-Mari Teigen

Tittel: Innesalg

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf:

E-post britt-mari.teigen@norengros.no

Sverre Jacobsen

Navn: Sverre Jacobsen

Tittel: Innesalg

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf:

E-post sverre.jacobsen@norengros.no

John Svendsen

Navn: John Svendsen

Tittel: Partner

Direktetlf: 77 75 26 26

Mobiltlf: 97 02 83 01

E-post john.svendsen@norengros.no