Salg

Tore Bigseth

Navn: Tore Bigseth

Tittel: Salgs- & markedsdirektr

Direktetlf: 70109230

Mobiltlf: 95203103

E-post tore.bigseth@norengros.no

Navn: Jeanette Midthjell

Tittel: Salgssjef

Direktetlf:

Mobiltlf: 97 95 17 52

E-post jeanette.midthjell@norengros.no

Odd-Arne Madsen

Navn: Odd-Arne Madsen

Tittel: Anbudsansvarlig

Direktetlf:

Mobiltlf: 90138787

E-post odd.arne.madsen@norengros.no

Merethe Askevold

Navn: Merethe Askevold

Tittel: Koordinator kundestamtdata/salgssttte

Direktetlf: 70109232

Mobiltlf:

E-post merethe.askevold@norengros.no

Wenche Farstad

Navn: Wenche Farstad

Tittel: Fagkonsulent industri

Direktetlf:

Mobiltlf: 90063163

E-post wenche.farstad@norengros.no

Navn: Anita Marie Harsjen

Tittel: Salgsansvarlig Callsenter

Direktetlf: 70109213

Mobiltlf:

E-post anita.harsjoen@norengros.no

Helge Hoem

Navn: Helge Hoem

Tittel: Fagkonsulent helse

Direktetlf:

Mobiltlf: 95213939

E-post helge.hoem@norengros.no

Navn: Tonje Fredriksen

Tittel: Salgskonsulent Helse

Direktetlf:

Mobiltlf: 93 84 85 52

E-post tonje.fredriksen@norengros.no

Tore Friberg

Navn: Tore Friberg

Tittel: Seniorselger

Direktetlf:

Mobiltlf: 91683860

E-post tore.friberg@norengros.no

Ann Rigmor Vik Johansen

Navn: Ann Rigmor Vik Johansen

Tittel: Salgskonsulent innesalg

Direktetlf: 70109293

Mobiltlf: 41104767

E-post ann.rigmor.johansen@norengros.no

Hanna Strand

Navn: Hanna Strand

Tittel: Salgskonsulent

Direktetlf:

Mobiltlf: 40460917

E-post hanna.strand@norengros.no

Navn: yvind Larsen Kalsvik

Tittel: Salgskonsulent

Direktetlf:

Mobiltlf: 47657515

E-post oyvind.kalsvik@norengros.no

Navn: Therese vrevoll Kobbevik

Tittel: Salgskonsulent

Direktetlf:

Mobiltlf: 99 48 14 18

E-post therese.kobbevik@norengros.no